Jaysonas Tatumas ir Alas Horfordas pelnė po 30 taškų ir padėjo Bostono „Celtics“ išlyginti Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą prieš NBA čempionus.

„Celtics“ išvykoje 116:108 (18:25, 29:23, 26:32, 43:28) palaužė Milvokio „Bucks“ ir serijos rezultatas tapo 2-2. Penktosios rungtynės vyks Bostone.

Vien ketvirto kėlinio metu 35-erių A. Horfordas pelnė 16, J. Tatumas 12 taškų ir ne tik padėjo „keltams“ sugrįžti į rungtynes, bet ir švęsti svarbią pergalę.

Prieš lemiamą ketvirtį „Bucks“ turėjo 7 taškų pranašumą, bet „Celtics“ priartėjo ir smogė atkarpą 14:2, po kurios įgijo dviženklį pranašumą (106:96), likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes.

Per likusį laiką šeimininkai nesugebėjo priartėti arčiau nei per šešis taškus ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Ketvirtą kėlinį „Celtics“ laimėjo net 43:28.

„Bucks“ komandos neišgelbėjo ir žvėriškas Giannio Antetokounmpo pasirodymas – graikas pelnė 34 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 34 (18 atk. kam.), B. Lopezas 17, J. Holiday 16 (9 rez. perd.), W. Matthewsas 12, P. Connaughtonas 11.

„Celtics“: J. Tatumas (13 atk. kam.) ir A. Horfordas po 30, M. Smartas ir J. Brownas po 18, D. White’as 11, G. Williamsas 9.