Lietuvos vyrų futbolo rinktinė išplėšė lygiąsias ir tašką UEFA Tautų lygos varžybose. C lygos ketvirtoje grupėje Valdo Urbono auklėtiniai namie 2:2 (1:0) sužaidė su Baltarusija.

Po trijų sužaistų rungtynių abi rinktinės turi surinkusios po keturis taškus ir dalinasi 3-4 vietas.

Lietuva į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Arvydas Novikovas.

Mūsiškiai priekyje išliko iki 59-osios minutės, kai rezultatą išlygino Vitalis Lisakovičius, realizavęs teisėjo skirtą 11 m baudinį. Netrukus svečiai jau pirmavo, kai 66 min. Alexandras Sačivko pelnė įvartį galva.

Vis tik lietuviai nepasidavė ir 75 min. Karolis Laukžemis išlygino rezultatą puikiu smūgiu.

Kitas rungtynes rinktinė žais spalio 14 d. Vilniuje prieš Albaniją.

Anksčiau Lietuvos Tautų lygoje 0:2 nusileido Kazachstanui, bet antrose 1:0 netikėtai įveikė Albaniją.

Tuo tarpu Baltarusija 0:2 pralaimėjo albanams, bet 2:1 nugalėjo Kazachstaną.

Tai buvo pirmosios oficialios Lietuvos ir Baltarusijos tarpusavio rungtynės, iki tol žaisti 9 draugiški susitikimai.

Antras kėlinys:  Lietuva – Baltarusija 2:2 (7 min. A. Novikovas,  75 min. K. Laukžemis/V.Lisakovičius (59 min.), 66 min. A.Sačivko)

75 min. ĮVARTIS! Karolis Laukžemis puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

66 min. ĮVARTIS! Alexandras Sačivko puikiu smūgiu galva persvėrė rezultatą Baltarusijos rinktinės naudai 2:1.

59 min. ĮVARTIS! Vitalis Lisakovičius sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

54 min. Baltarusijos rinktinė vis didina spaudimą prie varžovų vartų, tačiau kolkas lietuviai ginasi patikimai.

46 min. J.Lasickas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pirmas kėlinys:  Lietuva – Baltarusija 1:0 (7 min. A. Novikovas)

42 min. Baltarusija surengė kontrataką, kurios metu Maksimas Skavyšas atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Tomas Švedkauskas sėkmingai išmušė kamuolį.

34 min. Donato Kazlausko smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

33 min. A.Novikovas baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis atsidūrė Baltarusijos rinktinės vartų sargo rankose.

26 min. Igoris Stasevičius pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau lietuviai sėkmingai eliminavo pavojų.

17 min. Justas Lasickas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

7 min. ĮVARTIS! A. Novikovas atliko tikslų tolimą smūgį ir išvedė Lietuvą į priekį.