„Bucket Summer League“ pirmenybėse pirmąją pergalę iškovojo „Komandorai“ (1/1), kurie 59:45 (17:10, 11:16, 13:13, 18:6) įveikė pirmąją varžybų dieną įspūdingą pergalę pasiekusią „JL Electrified Youngsters“ (1/1) komandą.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo 14 taškų pelnęs Tauras Jogėla (7 atk. kam.), 12 pelnė komandos kapitonas Vaidas Kariniauskas (8 rez. per.), po 8 surinko Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) ir Ignas Fiodorovas.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu išsiskyrė 11 taškų įmetęs Joshua Obiesie (1/6 trit.,6 atk. kam.), 9 surinko Justas Furmanavičius (6 atk. kam.), po 6 pelnė Tomas Rimša (7 atk. kam.) ir Ralphas Hounou.

Viso čempionate dalyvauja 8 komandos, kurios savo sudėtyse turi po 8 žaidėjus, todėl yra žaidžiami keturi kėliniai po 8 minutes.