Vanagas paaiškino, kodėl prarado tiek daug laiko

Sekmadienį Saudo Arabijoje po poilsio dienos tęsiamas Dakaro ralis. Sportininkų laukia 7–asis etapas ir pats ilgiausias šių metų greičio ruožas. Deja, tačiau jis nesėkmingai susiklostė Benedikto Vanago ir Filipes Palmeiro ekipažui.

Po finišo jie atskleidė, kad buvo lūžęs viršutinis lankstas, dėl jo nurauti apatinio lanksto varžtai, išlūžęs pusašis. Vietoje teko prastovėti labai ilgai, daugiau nei 2 valandas.

„Virš 400 km greičio ruože viskas klojosi pagal planą - greitai, saugiai. 426-am kilometre tiesiog pajutau, kad nuskrido galinis kairys ratas. Patraukę „Hilux“ pradėjome inspektuoti, kas nutiko. Lūžęs viršutinis lankstas, dėl jo nurauti apatinio lanksto varžtai, išlūžęs pusašis... Vaizdas kaip kažkada finišavome be vieno rato. Nors turėjome detales, dėl nutrauktų varžtų ilgai truko remontas. Likusius 130 km iki finišo turėjome įveikti ypač atsargiai. Likus iki finišo 20 km kopų masyve (dėl prieš tai lūžusio varžto) neatlaikė ir pakeistas pusašis. Likome 2 varomais ratais. Reikėjo išmonės atvykti iki finišo. Dabar judame į bivaką, kur apsižiūrėję viską pakomentuosime detaliau“, – sakė B.Vanagas.

Komentaras tik finišavus:

Ekipažas preliminariai ruože 53–toje vietoje. Bendroje įskaitoje jie turėtų kristi iki 20–tosios vietos, kai prieš šį etape buvo dešimti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų