Pergalių seriją Eurolygoje tęsia Stambulo „Fenerbahce“ (4-0) krepšininkai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 79:77 (20:25, 14:18, 26:15, 19:19) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (1-3) komandą.

Svečiai iš Ispanijos geriau startavo rungtynėse ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 9 taškų persvarą (14:23).

Antrajame ketvirtyje atstumas dar labiau išaugo ir pasiekė dviženklę ribą (20:33).

Po didžiosios pertraukos situacija kardinaliai pasikeitė. Aikštės šeimininkai ne tik pavijo oponentus, tačiau ir persvėrė rezultatą (50:47).

Intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Likus 30 sekundžių, Marko Guduričius tritaškiu didino dar labiau atstumą (76:70).

Likus 3 sekundėms, svečiai iš Valensijos sugebėjo nurėžti deficitą iki minimalaus (78:77).

Pražangą išprovokavęs M.Guduričius pataikė tik vieną baudos metimą (79:77). Ispanai dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet Xabi Lopezo-Arostegui tritaškis tikslus nebuvo.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 20 (2/6 dvit., 5/9 trit., 1/1 baud., 5 rez. perd.), Nigelas Hayesas-Davisas 17 (4/8 trit.), Jonathanas Motley 16, Marko Guduričius 10, Nickas Calathesas 8 (7 rez. perd.).

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 16 (7/10 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius 13, Samas Van Rossomas 10, Victoras Claveras ir Josepas Puerto 7.