Šeštadienį Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas vyko į Zagrebą, kur susirėmė su vietos „Hrvatski Dragovoljac“ klubu. Splito klubui šias rungtynes pavyko laimėti rezultatu 3:0.

Pirmąjį rungtynių įvartį „Hajduk“ įmušė 32 rungtynių minutę, kuomet komandos lyderis Marko Livaja realizavo paskirtą 11 m baudinį.

Tas pats M. Livaja jau artėjant rungtynių pabaigai įtvirtino savo komandos persvarą – 75 minutę realizavo dar vieną baudinį, o 80 minutę trečią įvartį įmušė iš žaidimo. „Hat-tricką“ įforminęs puolėjas išlieka rezultatyviausiu lygos žaidėju su 21 įvarčiu.

Apskritai šiose rungtynėse „Hajduk“ dominavo pagal kamuolio kontrolę. Per pirmąjį kėlinį jie varžovams neleido net atlikti smūgio į vartų plotą, o jau tik rungtynių pabaigoje „Dragovoljac“ sugebėjo kelis kartus patikrinti „Hajduk“ vartininko budrumą.

Tai buvo ketvirtoji „Hajduk“ pergalė iš eilės, po kurios klubas bent jau laikinai su 47 taškais vėl pakilo į antrą vietą.