Dar vieną nesėkmę NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (24-16) komanda su Jonu Valančiūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 117:127 (15:34, 31:29, 35:34, 36:30) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (23-17) krepšininkų pranašumą.

„Pelikanams“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės ir ketvirtasis per paskutinius penkis mačus lygoje.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pasižymėjo dvigubu dubliu. Vidurio puolėjas pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai itin slogiai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje praleido varžovų spurtą 8-0, kuris šiems leido atsiplėšti (9:21).

Aikštės šeimininkai buvo nesustabdomi ir dar prieš antrojo ketvirčio pradžioje susikrovė 20 taškų persvarą (14:34).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas antrajame ketvirtyje, kai pasiekė 23 taškus (29:52).

Vėliau ilgą laiką aikštės šeimininkai kontroliavo situaciją ir dar ketvirtajame kėlinyje puikavosi 19 taškų pranašumu (100:119).

Svečiai rankų nenuleido ir sugebėjo sumažinti deficitą iki 6 taškų (117:123), tačiau baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 117:127.

Nugalėtojų gretose trigubu dubliu išsiskyrė Luka Dončičius. Slovėnas per 39 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems šiame mače vis dar nepadėjo Brandonas Ingramas, Zionas Williamsonas bei nežaidė ir CJ McCollumas.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas (10/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam.), Naji Marshallas 24, Herbertas Jonesas 16 (5 per. kam.), Jose Alvarado 14 (7 rez. perd.), Kira Lewisas Jr. 12, Trey Murphy 7.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (7/17 dvit., 3/6 trit., 11/15 baud., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Christianas Woodas 28 (4/7 trit.), Timas Hardaway Jr. 18 (4/6 trit.), Jadenas Hardy 15, Spenceris Dinwiddie 12.