Nikola Jokičius surinko dar vieną trigubą dublį, o Denverio „Nuggets“ (26-13) klubas nuskynė pergalę NBA lygoje. Serbo atstovaujama komanda namuose 121:108 (26:28, 36:30, 32:24, 27:26) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (25-15) krepšininkus ir nutraukė jų trijų pergalių seriją.

Denverio ekipai tai buvo antroji pergalė paeiliui lygoje. 35 minutes rungtyniavęs N.Jokičius pelnė 28 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Vidurio puolėjas šį sezoną atliko dešimtąjį trigubą dublį.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko permaininga dvikova. Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 7-0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklį pranašumą (75:62). Ketvirtajame kėlinyje atstumas dar labiau padidėjo ir išaugo iki 16 taškų (118:102).

Svečiams tai buvo per didelis smūgis ir šie po jo jau neatsitiesė šiose rungtynėse – 121:108.

Pralaimėjusiems šiame mače nepadėjo lyderis Donovanas Mitchellas, kuriam buvo skirta poilsio po įspūdingo 71 taško pasirodymo.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (7/13 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 15 atk. kam., 10 rez. perd.), Jamalas Murray 18, Michaelas Porteris Jr. 16 (8 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14, Bruce‘as Brownas (6 rez. perd.) ir Bonesas Hylandas po 13.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas 22 (5/9 dvit., 3/4 trit., 3/5 baud.), Dariusas Garlandas 21 (1/6 trit., 8 rez. perd.), Cedi Osmanas 15, Jarrettas Allenas 13 (9 atk. kam.), Evanas Mobley 12 (9 atk. kam., 3 blk.), Kevinas Love‘as 10.