Pralaimėjimą NBA patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda. Lietuvio ekipa namuose 99:119 (30:32, 17:31, 25:27, 27:29) pripažino Los Andželo „Clippers“ pranašumą.

J.Valančiūnas per 33 minutes pelnė 22 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, prieš mačą buvo abejojama dėl centro rungtyniavimo. Jis jautė šlaunies skausmus, bet aikštėje vis tiek pasirodė.

Rungtynių nebaigė „Grizzlies“ talentas Ja Morantas, kuris likus žaisti 2:28 minutei gavo antrą techninę pražangą.

Tai buvo antras susitikimas per paskutines ir „Clippers“ revanšavosi už nesėkmę ketvirtadienį.

Per paskutinius tris kėlinius „Clippers“ nei karto neatsiliko ir vienu metu pirmavo 20 taškų.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30, Lou Williamsas 17, Nicolas Batumas, Paulas George’as ir ir Terance’as Mannas po 13.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22 (11 atk. kam.), Ja Morantas 20, De’Anthony Meltonas 16, Kyle’as Andersonas 12.