Jonas Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dublį, bet jo atstvovaujama  Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-14) ekipa svečiuose 111:120 (25:33, 27:24, 29:27, 30:36) nusileido Joelio Embiido vedamai Filadelfijos „76ers“ (22-14) komandai.

Lietuvis ant parketo praleido 28 minutes ir per jas įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, 2 kartus suklydo bei 6 sykius pažeidė taisykles.

J. Embiido vedami „76ers“ pirmavo pirmoje mačo pusėje, bet po pertraukos svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti (78:78).

Bet ketvirtajam kėlinyje vienu metu šeimininkai trumpą atkarpą laimėjo 14:5 ir vėl šovė į priekį 106:96. Nuo tada  „Pelicans“ varžovų jau neprisivijo.

„76ers“ į priekį vedė sunkiai sustabdomas J. Embiidas, kuris pelnė 42 taškus (13/21 dvit., 2/3 trit., 10/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai talkino  Jamesas Hardenas, surinkęs 27 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Beje, mačą anksčiau laiko dėl traumos paliko  „Pelicans“ vienas lyderių Zionas Williamsonas, kuris dar prasidedant ketvirtajam pasitemė pojos raumenį, išėjo į rūbinę ir į aikštę nebesugrįžo.

Jis per per 28 minutes buvo spėjęs surinkti 26 taškus, atkovoti 6 kamuolius ir atlikti 7 rezultatyvius perdavimus.

Tiek pat taškų pralaimėjusiems surinko C.J. McCollumas.

„76ers“: Joelis Embiidas 42 11 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Jamesas Hardenas 27 (8 rez. perd.), Georgesas Niangas 15 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyrese'as Maxey 12 , De'Anthony Meltonas 11.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.) ir C.J. McCollumas (6 rez. perd.) po 26, Jonas Valančiūnas 12 (12 atk. kam., 3 blok.), Naji Marshallas ir Jaxsonas Hayesas (2 blok.) po 10, Willy Hernangomezas 9 (8 atk. kam.).