Šaro triumfas Madride: „Barcelona“ laimėjo „El Clasico“ mūšį

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (11/3) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 87:78 (28:26, 14:18, 20:13, 25:21) pranoko Madrido „Real (11/3) komandą.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 9 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus ir suklydo 1 sykį.

Atkaklus mūšis vyko daugmaž viso maču metu. Tik po pertraukos jau katalonai sugebėjo kiek atitrūko ir pirmavo 62:57.

Viskas galiausiai vis vien sprendėsi mačo pabaigoje. Madrido ekipa netrukus rezultatą išlygino, bet Corry Higginsas pataikė svarbius metimus ir svečiai vėl pirmavo (77:69).

Čia pat „Real“ ataskė keliomis atakomis, bet Šaro auklėtiniai irgi rezultatyviai užbaigė atakas ir galiausiai išsiveržė į priekį 82:73 bei pergalingą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Real“: Walteris Tavaresas 19 (7/9 dvit., 11 atk. kam.), Džananas Musa 14, Guerschonas Yabusele 14 (5 atk. kam.), Vincentas Poirier 10, Gabrielis Deckas 8, Sergio Llullas 5, Nigelis Williamsas-Gossas 5 (5 rez. perd.).

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 19 (6 rez. perd.), Cory Higginsas 18, Nikola Mirotičius 12, Janas Vesely 11 (4 atk. kam.), Nikola Kaliničius 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Oscaras Da Silva 7 (9 atk. kam.), Sertacas Sanli 7.