Denveryje svarbią pergalę kelyje link atkrintamųjų šventė Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-38). Rezultatu 107:88 (21:17, 29:23, 32:30, 25:18) jie nušlavė Vakarų konferencijos lentelės lyderius Denverio „Nuggets“ (51-24).

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė dvigubą dublį – sumetė 15 taškų (5/10 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Visgi geriausiai „Pelicans“ komandos gretose pasirodė siautėjęs Brandonas Ingramas, kuris per 36 minutes, praleistas ant parketo, surinko trigubą dublį. Aukštaūgis taikliai sumetė 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmąjį kėlinį Naujojo Orleano ekipa baigė tik 4 taškų persvara, tačiau be pagrindinės savo žvaigždės Nikola Jokičiaus žaidę „Nuggets“ svečių pasivyti vis tiek nesugebėjo.

Didžiausią persvarą „pelikanai“ susikrovė paskutiniame ketvirtyje. Likus kiek mažiau nei 8 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 10 taškų (91:81), o vėliau Denverio krepšininkų atotrūkis tik didėjo.

Per paskutines minutes arenos šeimininkai savo sąskaitą papildė tik 7 taškais, o „Pelicans“ persvarą padidino iki 19 – 107:88.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausias buvo Jamalas Murray, komandai pelnęs 21 tašką, o dar 19 pridėjo Bruce‘as Brownas, tačiau tokių pastangų buvo negana.

Šiuo metu Denverio komanda yra Vakarų konferencijos lyderė, o „Pelicans“ stovi 9-oje ir bando užkopti į atkrintamųjų aštuntuką.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), CJ McCollumas 23, Jonas Valančiūnas 15 (5/10 dvit., 5/5 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Trey Murphy III 15, Naji Marshallas 7 (4 atk. kam.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 21 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Bruce’as Brownas 19 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Christianas Braunas 11, Aaronas Gordonas 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 10 (3 atk. kam.).