Atrodo, kad Gedvydui Vainauskui ateina galas. Aiškėja, kad prieš šių metų krepšinio sezoną „Lietuvos ryto“ savininkas prašė paremti sostinės klubą net priešų. „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas patvirtina, kad norėdamas išsaugoti aukšto lygio krepšinį Vilniuje buvo pasiryžęs skurstančiam klubui paaukoti 4 mln. litų, rašo dienraštis „Kauno diena“.

Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas: „Kai Vilniuje koncertavo smuikininkė Anne Sophie Mutter ir Pitsbergo simfoninis orkestras, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre su Gedvydu Vainausku šnekėjome apie krepšinį. Jis manęs paprašė: ar galėčiau skirti 4 mln. litų „Lietuvos ryto“ komandai tuo atveju, jei „Snoro“ bankas atsisakys juos finansuoti. Aš jam atsakiau, kad dėl krepšinio būčiau pasirengęs jam padėti. Gaila, jei Vilniuje nebus stipraus klubo – krepšinis tik nukentės. Padėdavau jiems visada, todėl pasakiau, kad padėsiu ir šį kartą, nes niekada neturėjau tokio požiūrio, kaip kad buvo norima sunaikinti „Žalgirį“.

Mes surinkome šią pinigų sumą, tačiau G.Vainauskas nebepasirodė. Greičiausiai šantažas – „jeigu jūs neduosite, duos Romanovas“ – pavyko ir „Snoras“ davė „Lietuvos rytui“ pinigų, kurių pats neturi ir niekada neturėjo.

Aš supratau: tai buvo G.Vainausko ėjimas, kad mano vardu galėtų pašantažuoti „Snoro“ banką ir jo savininką Vladimirą Antonovą. Dabar, ko gero, „Lietuvos rytas“ atidirba „Snorui“ spaudoje pildamas purvą ir melą. O gal ir vėl pasikartos žvakių kampanija prie Ūkio banko. Iškrypėlių sumąstymai sveikam žmogui – nesuprantami.“


Rašyti komentarą...
k
kazkas
2011-10-28 12:40:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Iškrypėlių sumąstymai sveikam žmogui – nesuprantami" - cia Romanovas apie savo "genialias" mintis ir poelgius kalba?
Atsakyti
0

r
ramas
2011-10-28 13:07:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam reikalingos tos rietenos: Romanovas - Vainauskas ? Gal jūs, draugeliai susitikit kur nors Kleboniškio miško gilumoje, ar kur nors prie Vilniaus ir išspręskit savo nesutarimus... Kam reikia žinoti Vilniaus ar Kauno krepšinio sirgaliams ko jums trūksta šiam Pasaulyje? Jūs kurstote nesantaiką tarp šių miestų. Norit kad būtų tokia atmosfera kaip Graikijoje? Manau jei taip tesis, tai sirgaliai išmals jums abiem snukius ir gal tada komandos pradės žaisti krepšinį.
Atsakyti
0

n
nagi
2011-10-28 13:11:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia cituojamos romanovo mintys, ar cia kazkas autorius sito straipsnio?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų