Garliavoje startavo BEKO LKL projektas „Krepšinio diena mokykloje“. Iki pat birželio mėnesio truksianti akcija vyks visoje Lietuvoje ir renginiais džiugins visų LKL miestų jaunuosius krepšinio mėgėjus, praneša LKL.

Stipriausia šalies krepšinio lyga kartu su buitinės technikos gamintojais BEKO siekia ne tik pritraukti sirgalius į arenas, bet ir, demonstruodama socialinę atsakomybę, pati lankysis miestų vidurinėse mokyklose.

Projekto "BEKO LKL diena mokykloje" metu bus aplankyta 11 vidurinių mokyklų. Vizitų metu dalyvaus LKL žaidėjai, taip pat legendiniai Lietuvos krepšininkai bei treneriai.

Pirmoje šventėje, kuri surengta Garliavos J.Lukšos gimnazijoje, apsilankęs Vladas Garastas sako, kad svarbiausia projekto misija – vaikams parodyti, jog šie eina teisingu keliu.

„Mūsų žmonės turi žinoti istoriją. Juk istorija moko, o geri pavyzdžiai visada užkrečia. Mūsų tikslas yra tiems vaikams, kurie abejoja pasirinkta sporto šaka, duoti papildomą impulsą, dopingą, kad jie eina teisingu keliu. Kažkoks naudingumo žingsnis yra padarytas“, - kalbėjo V.Garastas.

REKLAMA

Be šio trenerio, renginyje taip pat dalyvavo ir olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas, Angelė Rupšienė bei „LSU-Atleto“ krepšininkai.

„Iš moksleivių veidų mačiau, kad jiems įdomu. Kartais, kai pasižiūri į vaikus, tai vienas apie vieną galvoja, kitas – apie kitą. Šioje šventėje to nepastebėjau“, - vaikų dėmesingumu stebėjosi A.Rupšienė.

„Labai smagu susitikti su jaunimu: kažką papasakoti, kažką pasakyti, kažkiek juos išklausyti. Gal kitą kartą susitiksime ilgesniam laikui, kad galėtumėm daugiau sužinoti, kas juos domina, kokios problemos kamuoja. Jaučiam, kad toks mūsų procesas yra labai naudingas“, - savo įspūdžiais dalijosi ir M.Paulauskas.

Antroji projekto dalis numatyta vasario 10 dieną Klaipėdoje, kurioje vienos mokyklos mokiniai turės galimybę pabendrauti su „Neptūno“ krepšininkais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų