Ketvirtadienį naujųjų pasaulio jaunimo iki 19 metų krepšinio čempionų pagerbimą Prezidentūroje ir Vyriausybėje stebėjo ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas.

Patyręs krepšinio specialistas paklaustas, ar iš šių krepšininkų bus daug žvaigždžių, gūžčiojo pečiais. „Nuo daug ko priklauso. Ar pateks į geras komandas, kokius tikslus sau kels. Treniruotis nėra lengva. Kuo toliau, tuo daugiau“, – kalbėjo jis.

Kaip pavyzdį LKF prezidentas pateikė 1985 metų gimimo kartą, kuri Argentinoje tapo pasaulio čempionais.

„Iš jų į vyrų rinktinę pateko Renaldas Seibutis, Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Artūras Jomantas ir Linas Kleiza, tuo metu nežaidęs dėl traumos. Jeigu iš šių naujųjų pasaulio čempionų kokie penki ateitų, būtų labai gerai, – tikino V. Garastas. – Kai laimi jaunimo komanda, visada galvoji, kas iš jų papildys vyrų rinktinę. J. Valančiūnas sekmadienį jau turi būti Druskininkuose, kur prasideda vyrų pasirnegimo Europos čempionatui stovykla. Kol kas daugiau nėra ką pakviesti.“

REKLAMA

Pasaulio jaunimo iki 19 metų krepšinio čempionais tapusiems Lietuvos krepšininkams ketvirtadienį Vyriausybėje šalies premjeras Andrius Kubilius įteikė 150 tūkst. litų dydžio premiją. Kiek anksčiau prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos jauniesiems krepšininkams įteikė valstybinius apdovanojimus - ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medalius.


Rašyti komentarą...
b
bravas
2011-07-15 09:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
garastai tu jau greit iseisi is federacijos tai trenk durimis ir neleisk kemzurai darkyti rinktines kuri turkijoj laimejo bronza.tik vietoj andriuskeviciaus kleizos ir maciulio paima kuzminska motiejuna ir valanciuna.juk jei zais visokie lavrinoviciai kaukenai jasikeviciai tu turesi senatveje gedos ir ne tik tu bet visa lietuva.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų