Kas užims Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stratego postą? Šis klausimas kankina ne tik solidžiausius mūsų šalies krepšinio veikėjus, bet ir prisiekusius šio žaidimo sirgalius. Kol kas tik žodžiu atsistatydinęs Jonas Kazlauskas uždavė mįslę, į kurią atsakymo ieško visi, kam rūpi Lietuvos krepšinio ateitis.

Slovėnijoje su Lietuvos rinktine Europos vicečempionu tapęs J. Kazlauskas trenerio kėdę nusprendė palikti kartu su iš Lietuvos krepšinio federacijos prezidento posto besitraukiančiu Arvydu Saboniu. Krepšinio specialistas pareiškė, kad svarstytų variantą likti prie nacionalinės ekipos vairo, jei iš federacijos išeitų generalinis direktorius Mindaugas Balčiūnas.

LKF garbės prezidentas Vladas Garastas trečiadienio rytą portalo 15min.lt vaizdo konferencijoje tvirtino, kad nesuvokia tokio J. Kazlausko žingsnio: „Nesuprantu trenerio, kuris paima ir atsistatydina. Buvau parmuštas ant žemės, bet atsikėliau. Yra juosta mėšlo ir juosta medaus. Treneris turi būti žmogus, turi suprasti, kas dedasi. Negali būti įlindęs į savo įgeidžių narvą, nieko nežinoti ir tenkinti savo kaprizus. Gerai pasakiau?“

Paklaustas, ar yra, kas pakeistų J. Kazlauską, jei šis nuspręstų savo karjeros toliau nesieti su Lietuvos rinktine, buvęs LKF prezidentas teigė, kad tuščios vietos niekada nebūna.

„Būsiu atviras. Siūlyčiau Rimą Kurtinaitį, jei Jonas Kazlauskas nebebus. Jis tuomet buvo įsižeidęs, kai atsistatydino su Ramūnu Butautu. R. Kurtinaitis – subrendęs treneris. Tai mano nuomonė, tačiau nereiškia, kad ir kitų. Būčiau už jo kandidatūrą“, – kalbėjo V. Garastas.

Vėliau jis pridūrė, kad jei Šarūnas Marčiulionis sutiktų, siūlytų ir legendinio Lietuvos gynėjo kandidatūrą. „Jis 1998 metais buvo rinktinės trenerio asistentas, vadinasi, šios duonos šiek tiek ragavo“, – tikino LKF garbės prezidentas.

53 metų R. Kurtinaits nuo 2011-ųjų dirba Maskvos srities „Chimki“ vyriausiuoju treneriu. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentu jis buvo nuo 2007 iki 2009 metų, kai atsistatydino kartu su Ramūnu Butautu po fiasko Europos čempionate Lenkijoje.


Rašyti komentarą...
X
XXXL
2013-10-09 13:59:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi jaum siūlyčiau :)
Bet mano nuomonės nieks neklausia ....
Atsakyti
0

:
:)
2013-10-09 14:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereik seno intriganto žodžių rimtai priimt, jis puikiai žino, kad Kurtinaitis su juo ir Balčiūnu į vieną laivelį nesės :) Garastas taip pat gali siūlyt ir Filą Džeksoną, tas bent apie senolį nieko nenutuokia.
Žiūrėjau aš tą konferenciją, kur ponas Vladas paaiškino, jog Balčiūnas išrinktas nepajudinamai 5 metam, o pats Garastas gauna iš federacijos algą (gaila, savos nenurodė, nes vis yra įpratęs tik kitų paviešint) už dalyvavimą mistinėje Garbės patariamojoje taryboje, a la priedas prie pensijos :)
Dar jis pasakė, kad jam nusišvilpt ant visuotinio tautos noro išgrūst Balčiūną, nes tauta anot "patriarcho", tai 140 veikėjų, iš kurių dauguma gyvenime su krepšiniu mažai ką bendro turėjo, nebent kaip vadybininkai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų