Už šiurkščius pažeidimus nušalintas Lietuvos vaikų futbolo vadovas

Lietuvos futbolo federacija (LFF) antradienį surengė Eilinę konferenciją, kurios metu iš Vykdomojo komiteto pareigų buvo nušalintas Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentas Vytautas Vaškūnas.

Be žiniasklaidos atstovų Vilniaus „Crowne Plaza“ viešbutyje vykusioje konferencijoje be aibės metinių ataskaitų ir esminių šalies futbolo klausimų buvo sprendžiamas ir „sistemingų ir šiurkščių sistemos pažeidimų“ nestokojusio V. Vaškūno likimas.

Konferencijos dalyviai ir delegatai bendro balsavimo metu nusprendė, kad LFF nuostatų nesilaikęs ir savus interesus asociacijos viekloje maišęs V. Vaškūnas privalo palikti Vykdomąjį komitetą.

Balsavimo metu už pasisakė 63, prieš – 2.

Konferencijos metu skelbta:

„Visų pirma, LVJFA veikė netinkamai. Yra aiškūs neatitikimai tarp asociacijos įstatų ir LFF įstatų.

Antroji problema buvo susijusi su tuo, kad buvo pastebėtas galimas manipuliavimas nariais. LVJFA yra tik keletas narių. Todėl kyla klausimas, ar asociacija tinkamai vykdo savo užduotis.

Atlikus gilesnį patikrinimą buvo nustatyta, kad LVJFA nuostatai yra unikalūs, nes skyriuje, kuriame nurodomi nariai, buvo įvardijami ir partneriai. Nariai yra tie žmonės, kurie gali dalyvauti asociacijos valdyme ir turi visas teises bei pareigas.

Tikėtina, kad tokiais įstatų punktais buvo siekiama manipuliuoti. Tai yra kad turint tiek nedaug narių buvo galima sprendimus priimti šališkai, o jie buvo nukreipti asociacijos prezidento naudai.

Taip pat buvo nustatyta, kad maišomi interesai. Prezidento sutuoktinė gauna finansavimą iš LVJFA veiklos. Tokie sprendimai negali būti priimami.

Tenka konstatuoti, kad pažeidimai yra sistemingi ir šiurkštaus pobūdžio.“

Po tokių pareiškimu prakalbo ir pats V. Vaškūnas. Prieš paskelbiant nuosprendį LVJFA prezidentas tikino, kad į konferenciją nebuvo įleistas jo advokatas.

„Leiskite, atsakysiu jums į melą“, – pradėjo V. Vaškūnas. Tris minutes viską neigęs Vykdomojo komiteto narys tikino, kad LFF vadovai meluoja ir sako netiesą, esą jis nepadarė nė vieno iš įvardytų pažeidimų.

Vis dėlto, balsavusiųjų prieš skaičius buvo vos du.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų