Už dvyliktuko ribų likęs ieties metikas Edis Matusevičius: „Nusivylęs rezultatu, vieta“ atnaujinta 05.32 val.

Tokijo olimpinėse žaidynėse debiutavo dar vienas lietuvis – Edis Matusevičius dalyvavo vyrų ieties metimo atrankoje, o užfiksuoto rezultato greičiausiai neužteks tam, kad patektų į finalą.

22

25-erių lietuvis A grupės atrankoje geriausiu bandymu ietį numetė 81,24 m ir tarp 16 dalyvių užfiksavo 9 rezultatą.

„Jaučiuosi geriau, nei parodžiau rezultatą. Nepavyko padaryti to, ką palanavau. Taip ir gavosi, rezultatas nekoks.

Stengiausi visus mesti tiek, kiek galėjau – tik pirmas metimas buvo ramesnis. Kitus du stengiausi mesti maksimaliai, bet niekas nesigavo. Nepadaryvau kažkurio techninio elemento, dėl to pabaigoje sugriūdavau ir pabaigoje metimas nesigaudo pilnai.

Planavau patekti į finalą, bet su tokiu rezultatu – be šansų“, – po pasirodymo atviras buvo E. Matusevičius.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Matusevičiaus pasirodymas Tokijuje

Į finalą pateks 83,5 m kvalifikacinį atstumą numetę sportininkai arba 12 geriausiai pasirodžiusių. A grupės atrankoje geriausiai pasirodė Indijos atstovas Neerajus Chopra – 86,65 m.

Galutinė E. Matusevičiaus vieta paaiškėjo po B grupės atrankos. Mūsiškis galutinėje rikiuotėje pasislinko į 14-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Pirmu bandymu E. Matusevičius ietį numetė 79,5 m, antru – 81,24 m, trečiu – 80,13 m. Geriausias E. Matusevičiaus karjeros pasiekimas – 89,17 m, šio sezono – 83,53 m.

„Nusivylęs rezultatu, vieta. Ilgai, sunkiai ruošiausi ir nepasisekė. Nėra tai pasaulio pabaiga, reikia ruoštis toliau“, – į artėjančius startus po žaidynių žvelgė jis.


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2021-08-04 09:47:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio velnio jus siuncete žaidėjus į olimpiadą visa pirma laiko kabinote medalius laukete medalių iš tų žaidėjų kuriems prognozavo visi komentatoriai ir kas gavosi ogi niekas nesigavo gėda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų