Uteniškiai Karaliaus Mindaugo taurėje bandys nutraukti šio sezono prakeiksmą

Varžovas, kurio šį sezoną nugalėti dar nepavyko. Toks iššūkis Karaliaus Mindaugo taurėje laukia Utenos „Juventus“ krepšininkų. Bet vasario 19-ąją Vilniuje uteniškiai pasirengę nutraukti prakeiksmą.

„Jų dar neįveikėme, bet tikiuosi, kad įveiksime dabar“, – sakė vienas „Juventus“ lyderių aukštaūgis Egidijus Dimša.

„Vytautas“ šį sezoną nugalėjo „Juventus“ 89:65 ir 79:58 bet pastaroji dvikova sausio viduryje klostėsi labai intriguojančiai – prieniškiai išplėšė pergalę 96:90.

Panašios intrigos tikimasi ir penktadienį „Lietuvos ryto“ arenoje. Būtent „Vytautas“ su „Juventus“ atidarys „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurę“ 12 val.

„Visos rungtynės mums yra svarbios. Kadangi taurės varžybos vyksta tik kartą metuose, ruošiamės joms kaip vienoms svarbiausių šį sezoną. O pasiruošimas labai priklauso nuo žaidėjų būsenos. Tikiuosi, kad gerai pasiruošime“, – sakė „Juventus“ treneris Antanas Sireika.

„Lūkesčiai – tik didžiausi. Reikia laimėti. O kaip bus, pamatysime penktadienį“, – startuoti nekantrauja „Juventus“ gynėjas Laurynas Samėnas.

REKLAMA

 

Jį kiek nustebino LKL vadovų sprendimas Žvaigždžių dieną sujungti su Karaliaus Mindaugo taurės turnyru. Bet L.Samėnas įsitikinęs, kad krepšinio gerbėjai turės puikų savaitgalį.

„Gal geriau būtų buvę palikti du renginius. Daugiau renginių – daugiau veiklos žmonėms, – šypsojosi L.Samėnas. – Bet gal tai bus kaip Visų žvaigždžių savaitgalis. Turėtų būti visai neblogai“.

„Taip orientuojamasi vos ne į NBA“, – L.Samėnui antrino E.Dimša.

„Bus tikra krepšinio šventė“, – neabejoja A.Sireika.

Karaliaus Mindaugo taurės metu vyks ne tik kovos dėl trofėjaus, bet ir įvairūs konkursai. Beje, „Juventus“ dėjimų konkurse atstovaus amerikietis Chavaughnas Lewisas, o Spenceris Butterfieldas bandys tapti snaiperių konkurso nugalėtoju.

„Stebiuosi, kad jį išrinko į turnyrą, nes aš geriau pataikau per treniruotes“, – juokavo E.Dimša.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vyks vasario 19-21 dienomis Vilniuje, kur dėl 100 tūkstančių eurų prizinio fondo kausis aštuonios geriausios LKL ekipos, o be geriausių šalies ekipų rungtynių žiūrovai taip pat išvys tradicines „LKL žvaigždžių dienos“ rungtis bei įspūdingą šou programą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų