UFC prezidentas intriguoja – paslaptingoji „kovų sala“ netrukus atsivers

Ar esate pasiruošę stebėti vieną UFC turnyrą po kito? Panašu, kad kai tik Dana White‘o kuriama „kovų sala“ pradės veikti, organizacija planuoja surengti daugybę turnyrų iš eilės.

Penktadienį UFC prezidentas Dana White‘as atskleidė, kad organizacija „kovų saloje“ planuoja surengti keletą turnyrų jau birželio mėnesį. Infrastruktūra „kovų saloje“, kuri bus skirta atletams, negalintiems dėl koronaviruso pandemijos patekti į Ameriką, baigiama kurti.

Liko baigiamieji darbai ir jeigu viskas gerai, pirmasis turnyras įvyks jau per artimiausias kelias savaites.

„Šį rytą važiavau į darbą ir kalbėjausi su Ari Emanueliu (UFC bendrasavininkas, – aut. past.), kuris paklausė, kiek kartų per dieną manęs klausinėjama, kur ta „kovų sala“ randasi. Žmonėms labai įdomu, kas ta „kovų sala“, todėl aš labai tuo džiaugiuosi. Šiuo metu dėliojamės planus birželio mėnesiui ir ketiname surengti tris ar keturis turnyrus per mėnesių. Saloje pasiliksiu visą mėnesį ir tikriausiai būsiu ten ir visą liepos mėnesį“, – sakė D.White‘as.

Nors UFC nėra paskelbusi jokių oficialių pranešimų, tačiau liepos 11-ą dieną viename iš turnyrų „kovų saloje“ tikimąsi išvysti Paige VanZant ir Amanda Ribas dvikovą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų