Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

UFC narve – trejus metus nepralaimintys kovotojai

transliacija per „TV3 Sport“

Keturios pergalės iš eilės. Daugiau nei treji metai be nesėkmių. Taip pastaruoju metu UFC varžybose kaunasi amerikiečiai Uriah Hallas ir Seanas Stricklandas.

Keturios pergalės iš eilės. Daugiau nei treji metai be nesėkmių. Taip pastaruoju metu UFC varžybose kaunasi amerikiečiai Uriah Hallas ir Seanas Stricklandas.

REKLAMA

Vieno iš jų laimėjimų serija gali nutrūkti šį savaitgalį Las Vegase, kur JAV kovotojai santykius aiškinsis tarpusavyje. Tai bus vidutinio svorio kategorijos (iki 83,9 kg) akistata. Šį bekompromisį susirėmimą sekmadienį, rugpjūčio 1-ąją, tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. Transliacijos pradžia – 4.00 val. Iš pradžių bus parodyta keletas įžanginių kovų.

36 metų 183 cm ūgio U. Hallas, kuris yra gimęs Jamaikoje, dabar triumfavo keturiose kovose iš eilės. Pastarojoje akistatoje jis šių metų balandį privertė pasiduoti amerikietį Chrisą Weidmaną. Šis sportininkas jau pirmajame raunde patyrė šiurpią kojos traumą.

U. Hallas paskutinį sykį suklupo 2018 metų liepą, kai neatsilaikė prieš brazilą Paulo Costą. Amerikiečio sąskaitoje UFC narve – 17 pergalių (13 nokautų), 9 nesėkmės. Jis UFC vidutinio svorio reitinge užima aštuntąją vietą.

REKLAMA

U. Hallas yra buvęs kikboksininkas, buvęs karatė meistras. Jis turi juodąjį kiokušin karatė diržą. U. Hallas persikėlė gyventi į JAV, kai sukako 13 metų. Koviniu sportu iš Jamaikos kilęs jaunuolis pradėjo užsiiminėti vėlai – būdamas 16 metų. Taip pasielgė dėl to, kad mokykloje jį nuolat skriaudė ir tyčiojosi kiti vaikai.

30-metis 185 cm ūgio S. Stricklandas irgi laimėjo keturias kovas paeiliui. Jis praėjusiame susirėmime šiemet gegužės mėnesį nugalėjo lenką Krzysztofą Jotko. Amerikietis paskutinį pralaimėjimą patyrė tik 2018-ųjų gegužę. Tada jis nusileido Brazilijos kovotojui Elizeu Dos Santosui.

REKLAMA
REKLAMA

2017 metais S. Stricklandas grūmėsi su garsiuoju Nigerijos atstovu Kamaru Usmanu. Tuomet amerikietis nokauto išvengė ir pralaimėjo teisėjų sprendimu. K. Usmanas dabar yra pusvidutinio svorio kategorijos (iki 77,1 kg) čempionas.

S. Stricklando kraityje UFC varžybose – 23 pergalės (10 nokautų) ir tik 3 nesėkmės. Vidutinio svorio reitinge jis dabar rikiuojasi vienuoliktas. Šios kategorijos čempionas yra Nigerijos kovotojas Israelis Adesanya.

2018 metais amerikietis patyrė daugybinius sužalojimus, prarado sąmonę, kai jo vairuojamą motociklą nutrenkė lengvasis automobilis. S. Stricklandui vėliau prireikė kelio operacijos. Dėl šios priežasties S. Stricklandas UFC narve nekovojo beveik dvejus metus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų