UFC narve – brazilių ir amerikiečių kautynės

Pajėgios Brazilijos ir JAV kovotojos šį savaitgalį galynėsis UFC narve Las Vegase. Čia netrūks ir daugiau intriguojančių dvikovų.

Visų lengviausiojo svorio kategorijoje (iki 56,7 kg) brazilė Marina Rodriguez grumsis su amerikiete Michelle Waterson. Minimalaus svorio kategorijoje (iki 52,2 kg) Brazilijos sportininkė Amanda Ribas aiškinsis santykius su JAV atstove Angela Hill.

Bus parodytos ir keletą įdomių vyrų kovų. Tiesioginė transliacija iš Las Vegaso per „TV3 Sport 2“ kanalą ir naujos kartos televiziją „Go3“ gegužės 9-ąją, sekmadienį, prasidės 3.00 val.

34 metų 170 cm ūgio M. Rodriguez MMA (Mišrių kovos menų) varžybose yra patyrusi tik vieną pralaimėjimą. Jos kraityje – 13 pergalių (6 nokautai). Dvi brazilės akistatos su varžovėmis baigėsi lygiosiomis. Praėjusioje kovoje šiemet sausį M. Rodriguez nugalėjo tėvynainę A. Ribas. Savaitgalį į UFC narvą Brazilijos atstovė žengs 7-tą kartą.

35-erių M. Waterson yra net 10 cm žemesnė už oponentę. Ji yra buvusi „Invicta“ organizacijos čempionė. Amerikietė iš viso šventė 18 pergalių, patyrė 8 nesėkmes. M. Waterson pastarąjį kartą į narvą žengė seniai – 2020 metų rugsėjį. Tuomet ji įveikė amerikietę A. Hill. Šį savaitgalį bus 10-asis M. Waterson pasirodymas UFC varžybose.

Beje, ir M. Rodriguez, ir M. Waterson anksčiau dažniausiai kovodavo minimalaus svorio kategorijoje. UFC reitinge dabar brazilė užima šeštąją vietą, o amerikietė – devintąją.

Las Vegase iš vyrų kovų didelės intrigos laukiama pusvidutinio svorio kategorijos (iki 77,1 kg) mūšyje, kuriame kausis amerikiečiai Neilas Magny ir Geoffas Nealas. Pirmasis reitinge yra devintas, o antrasis – dešimtas.

Šioje svorio kategorijoje grumsis dar du JAV kovotojai – Donaldas Cerrone‘as ir Alexas Morono. Sunkiasvorių (iki 120,2 kg) kovoje brazilas Marcosas de Lima bandys palaužti amerikietį Maurice‘ą Greeną. Lengvojo svorio kategorijoje (iki 70,3 kg) irgi grumsis brazilas bei amerikietis – Diego Ferreira mes iššūkį Gregorui Gillespie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų