„UFC 257“ svėrimų užkulisiai: McGregoro retorika visiškai pasikeitusi

Jau šį sekmadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ UFC turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje išvysime po metų pertraukos sugrįžtantį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-4) ir buvusį lengvo svorio kategorijos laikinąjį čempioną amerikietį Dustiną Poirier (26-6).

Prieš daugiau nei šešerius metus, kai šie sportininkai kovėsi pirmąją kartą, netrūko įžeidinėjimų vienas kito atžvilgiu, tačiau dabar viskas pasikeitė.

C.McGregoras viso pasiruošimo metu žarstė pagyras D.Poirier ir net svėrimuose nesiėmė jokių psichologinių žaidimų, kuriais neretai išmušdavo varžovus iš vėžių. Į oficialus svėrimus C.McGregoras atėjo pats pirmas, o po jo ant svarstyklių žengė ir D.Poirier.

Airis nusprendė palaukti savo varžovo svėrimų rezultatų. Kai buvo patvirtinta, kad D.Poirier irgi sėkmingai numetė svorį, airis pasveikino varžovą.

„Gerai padirbėjai, Dustinai“, - sakė C.McGregoras.

D.Poirier jam atsakė: „Tu irgi, vyruti“.

Net ir ceremoniniuose svėrimuose, kai sportininkai paskutinį kartą susitiko akis į akį, nebuvo jokių „purvinų“ kalbų, o D.Poirier dar išsitraukė savo aštraus padažo buteliuką ir padovanojo jį C.McGregorui.

Airis visą laiką atrodė labai užsivedęs ir laimingas, o pasibaigus svėrimams nuskubėjo prie savo vaikų, mat į Abu Dabį yra atvykusi visa airio šeima.

„Gorilos režimas įjungtas“, - prieš keletą valandų savo „instagram“ paskyroje parašė C.McGregoras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų