Portugalijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Šveicarijos futbolininkus.

Haris Seferovičius 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Williamas Carvalho 15-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus išvedė Portugaliją į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino portugalų pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Joao Cancelo 68-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

C.Ronaldo 84-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Gregoras Kobelis šį kartą meistriškai atrėmė kamuolį.

Tuo tarpu kitas šios grupės susitikimas tarp Čekijos ir Ispanijos rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Jakubas Pešekas jau 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Čekijos rinktinę į priekį 1:0.

Gavi per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Janas Kuchta 66-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir persvėrė rezultatą Čekijos naudai 2:1.

Inigo Martinezas 90-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Portugalijos rinktinė po dviejų sužaistų rungtynių turi 4 taškus ir rikiuojasi grupės viršūnėje, o Čekija su tiek pat taškų (4) žengia antra. Tuo tarpu Ispanija su 2 taškais užima trečią vietą, o Šveicarija su 0 taškų išlieka paskutinė.