Ketvirtadienį UEFA Tautų lygos A4 grupėje pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose 2:1 nugalėjo Velsą ir paliko šią komandą be pergalių.

Jau 10-ą minutę 25-ą įvartį rinktinėje pelnė Kevinas De Bruyne‘as ir išvedė belgus į priekį. Skirtumą padvigubino Michy Batshuayi.

50-ą minutę Velso rinktinei pirmą įvartį pelnė Kiefferas Moore‘as, tačiau tai buvo vienintelis svečių įvartis ir rezultatas daugiau nepakito.

A4 grupėje belgai su 10 taškų žengia antri ir į priekį yra praleidę tik Nyderlandus, kurie svečiuose 2:0 nugalėjo Lenkiją.

Tuo tarpu Velsas lieka vos su 1 tašku, kurį iškovojo sužaidę lygiosiomis su tais pačiais belgais.

A1 grupėje pergalę iškovojo Kroatija, kuri namuose 2:1 nugalėjo Daniją, tuo tarpu Prancūzija namuose 2:0 įveikė Austriją bei iškovojo pirmąją pergalę.

Prancūzijos rinktinėje pasižymėjo Olivieris Giroudas, kuris tai padarė būdamas 35-erių metų ir 357 dienų. J

is tapo vyriausiu prancūzu, pelniusiu įvartį rinktinėje ir aplenkė Rogerį Marche, kuris tai padarė būdamas 35-erių metų ir 287 dienų (1959 m. gruodį prieš Ispaniją)

Puikų įvartį prancūzams pelnė Kylianas Mbappe.

Standings provided by SofaScore

Pirmąjį pralaimėjimą D divizione patyrė Latvijos futbolo rinktinė, kuri po keturių iš eilės pergalių namuose 1:2 (0:2) nusileido Moldovos rinktinei.