belgijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belgijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belgijos rinktinė“.

Portugalijos rinktinės stratego pareigas greičiausiai užims Martinezas

Portugalijos rinktinė galima turės naują strategą. Naujuoju treneriu artimiausiu metu turėtų būti paskirtas pastaruosius šešis metus Belgijos rinktinę treniravęs Roberto Martinezas. Po nesėkmės 2022 m. pasaulio taurėje portugalų treneris Fernando Santosas atsistatydino, tą patį padarė ir jį keisiantis Belgijos rinktinės strategas R. Martinezas. Kartu su Belgijos rinktine R. Martinezas 2018 m. pasaulio čempionate laimėjo bronzos medalius.
2023-01-09

Po nesėkmingo Belgijos pasirodymo Katare Hazardas paskelbė apie karjeros pabaigą rinktinėje

Po nesėkmingo Belgijos rinktinės pasirodymo pasaulio futbolo taurėje komandos kapitonas Edenas Hazardas pranešė apie savo karjeros pabaigą.  Primename, jog katare vykstančiame čempionate Belgijos rinktinė nepateko į atkrintamąsias po to, kai F grupėje surinko 4 taškus ir užėmė trečią vietą. Apie savo karjeros pabaigą rinktinėje sportininkas pranešė socialiniuose tinkluose. „Šiandien verčiu naują puslapį. Ačiū, už jūsų meilę. Ačiū už neprilygstamą palaikymą.
2022-12-07

Pasaulio futbolo čempionate – nelengvą pergalę įsirašė Belgijos rinktinė

Belgijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės F grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus. Michy Batshuayi jau 1-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Kanados rinktinės vartų sargas Milano Borjano rankose. Jonathanas Davidas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-11-23

Belgijos rinktinei uždraudė vilkėti ryškiaspalvius apšilimo marškinėlius: „FIFA griežtumas yra šokiruojantis“

Belgijai vis dar laukiant starto Pasaulio čempionate Katare, FIFA priverčia juos keisti savo aprangas. Dar pirmadienį Edenas Hazardas buvo įsitikinęs, kad dėvės „OneLove“ kapitono raištį, tačiau kai FIFA pagrasino geltonomis kortelėmis, šios minties atsisakė ne tik belgai, bet ir kitos komandos.
2022-11-22

Pasaulio futbolo čempionato apžvalga (III dalis): laukianti gigantų akistata ir dar vienas auksinės belgų kartos bandymas

2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas prasidės jau sekmadienį. 32 rinktinės pradės mėnesį truksiančią kovą dėl nugalėtojų trofėjaus. Rinktinės bus suskirstytos po keturias į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės. 2022 m. čempionatas Katare bus jau 22-asis pasaulio čempionatas per istoriją. Mėnesį žiūrimiausiame pasaulio sporto renginyje didžiausios futbolo žvaigždės vėl džiugins sirgalius įspūdingais pasirodymais.
2022-11-17

Graikija išvargo pergalę prieš Belgiją ir pelnė bilietą į pasaulio čempionatą

Itin reikalingą pergalę pasaulio čempionato atrankos turnyre iškovojo Graikijos krepšininkai (5-3). Pastarieji šį kartą išvykoje 72:70 (19:19, 12:15, 27:21, 14:15) turėjo gerokai pavargti dėl pergalės su Belgijos rinktine (3-5). Po šios pergalės graikai užsitikrino vietą pasaulio pirmenybėse. Visgi šiems tik pačių pergalės būtų neužtekę. Graikijos rinktinei pagalvos ranką ištiesė serbai, kurie palaužė turkus.
2022-11-14

UEFA Tautų lyga: belgai pranoko Velsą, latviai pirmą sykį suklupo, o Giroud įsirašė į Prancūzijos rinktinės istoriją

Ketvirtadienį UEFA Tautų lygos A4 grupėje pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose 2:1 nugalėjo Velsą ir paliko šią komandą be pergalių. Jau 10-ą minutę 25-ą įvartį rinktinėje pelnė Kevinas De Bruyne‘as ir išvedė belgus į priekį. Skirtumą padvigubino Michy Batshuayi. 50-ą minutę Velso rinktinei pirmą įvartį pelnė Kiefferas Moore‘as, tačiau tai buvo vienintelis svečių įvartis ir rezultatas daugiau nepakito.
2022-09-23

Kovą Europos čempionate baigia belgams pralaimėjusi Bulgarijos rinktinė

Trečiadienio vakarą Bulgarijos rinktinė (1/4) krito prieš belgus (3/2) rezultatu 89:80 (20:19, 20:19, 25:30, 23:20) ir baigė savo kelią čempionate. Rungtynėse intrigos netrūko iki pat pabaigos. Nors belgai turėjo nedidelį pranašumą visą rungtynių metu, bulgarai neleido jiems per daug nutolti.  Likus pustrečios minutės skirtumas siekė vos 4 taškus (75:79), bet tada svarbų dvitaškį pridėjo Maxime‘as De Zeeuw.
2022-09-07

Visas rungtynes kontrolę laikę turkai nesuteikė šansų Belgijos rinktinei

Įvyko dar vienos Europos krepšinio čempionato rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Turkijos rinktinė. Tbilisyje turkai 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:16) įveikė Belgijos nacionalinę komandą. Pirmajame kėlinyje dominavę turkai susikrovė dviženklį pranašumą, kuris antrame kėlinyje išaugo iki 19 taškų.
2022-09-06

Netikėta: Ispanijos rinktinė po dramatiškos kovos nusileido belgams

Tbilisyje tęsiasi Europos čempionato A grupės kovos, suteikusios netikėtai intrigavusį mačą. Ispanijos rinktinė (2/1) po įtemptos kovos 73:83 (11:15, 22:17, 21:25, 19:26) nusileido Belgijai (2/1). Sergio Scariolo auklėtiniai viso mačo metu kovojo su prastu pataikymu ir šio dėka ketvirtąjį kėlinį pasiekė su trijų taškų deficitu – 54:57. Šiame lengviau nebuvo – itin kovingai žaidę belgai lygų rezultatą išlaikė iki ketvirčio vidurio – 67:67. Įtemptame mače rinktinės apsikeitė techninėm...