Įvyko dar vienos Europos krepšinio čempionato rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Turkijos rinktinė. Tbilisyje turkai 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:16) įveikė Belgijos nacionalinę komandą.

Pirmajame kėlinyje dominavę turkai susikrovė dviženklį pranašumą, kuris antrame kėlinyje išaugo iki 19 taškų. Tačiau susiėmę belgai sugrįžo į rungtynes ir jiems pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą 30:37.

Po ilgosios pertraukos Turkija vėl ėmėsi darbo ir įpusėjus kėliniui jau buvo ženkliai nutolusi nuo varžovų. Nors belgai pabaigoje kėlinio bandė susiimti stipriai sumažinti atsilikimo nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje visą kontrolę savose rankose laikė turkai, kurie neleido varžovams priartėti.

Turkijos rinktinė: Alperenas Sengunas 24 (8 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 16, Ercanas Osmani 12, Cedi Osmanas 8.

Belgijos rinktinė: Harisas Bratanovicas 15, Hansas Vanwijnas 11, Alexandre Libertas 7.