22
Rungtynių akimirkos. (Irmantas Gelūnas/ BNS nuotr.)

Lietuvos futbolo rinktinė ketvirtadienio vakarą iškovojo pirmąjį tašką UEFA Tautų lygoje. Naujojo trenerio Reinholdo Breu vadovaujami lietuviai C diviziono pirmos grupės rungtynėse namuose 1:1 (1:1) sužaidė su Farerų salomis.

22

Nepaisant šio pirmojo taško jau aišku, kad grupėje lietuviai liks paskutiniai – ketvirti. Paskutiniąsias grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais sekmadienį, kai išvykoje susitiks su Liuksemburgu.

Svečiai daugiau kontroliavo kamuolį mačo pradžioje. Nors iš pradžių nei vienai rinktinei pavojingų situacijų sukurti nepavyko, bet galiausiai Farerų salų komanda pirmoji rungtynėse išsiveržė į priekį.

22-ąją minutę jiems atliekant baudos smūgį tikslaus perdavimo lietuvių baudos aikštelėje sulaukęs J. Andreasenas galva užtikrintai išvedė svečius į priekį.

Lietuviams nesibaigus pirmajame kėliniui dar pavyko rezultatą išlyginti. Laiku ir vietoje šalia varžovų vartų atsidūręs Vykintas Slivka po rikošeto nestipriu, bet tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į svečių vartus.

Iš pradžių lietuviui buvo užfiksuota nuošalė, tačiau po keletą minučių trukusios VAR peržiūros įvartis galiausiai buvo įskaitytas.

Kaip tik svečiai turėjo puikią galimybę 66-ąją mačo minutę vėl išsiveržti į priekį, bet pritrūko K. Olsenas nepasiekė kamuolio ir progos neišnaudojo.

Lietuviai dar bandė kažkiek kurti atakas, tačiau trūko kokybės. Galiausiai mačui artėjant prie pabaigos svečia atliko keletą neblogų smūgių, bet rezultato tai nepakeitė.

Finalinis rungtynių teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias 1:1.