UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės, kuriose pergales namuose šventė Madrido „Real“ ir „Milan“ klubai.

Titulą ginantis Madrido „Real“ klubas namuose 2:0 pranoko Londono „Chelsea“.

Šeimininkai gerai pradėjo rungtynes ir jau netrukus buvo priekyje, kai 21-ąją minutę Karimas Benzema iš arti į tuščius vartus išvedė čempionus į priekį.

Iškart svečiai surengė labai pavojingą atsakymą, bet šeimininkus išgelbėjo vartininkas.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos „Real“ dar kur kas užtikrinčiau kūrė atakas, bet vis pritrūkdavo geresnio perdavimo paskutinėje atakos fazėje.

Po pertraukos vaizdas per daug nesikeitė, o netrukus „Chelsea“ bėdos dar padidėjo, kai už paskutinės vilties pražangą 59-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Benas Chilwellas.

Iniciatyvą visiškai perėmusi Madrido ekipa kūrė atakas, kol galiausiai pavyko pasižymėti dar kartą, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Marco Asensio 74-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė antrąjį „Real“ įvartį.

Karimas Benzema turėjo dar šansą padidinti persvarą, tačiau gerą šansą susikūrė ir svečiai, bet Masono Mounto smūgį blokavo gynėjas.

Bet „Real“ galiausiai ir šventė pergalę 2:0.

Kitame vakaro mače „Milan“ klubas namuose minimalia persvara 1:0 įveikė „Napoli“ komandą.

„Napoli“ pirmoji susikūrė labai gerų šansų pasižymėti, bet vis pritrūko tikslumo lemiamu metu.

Šeimininkai irgi atsakė momentu, o antrasis epizodas baigėsi ir įvarčiu, kai 40-ąją minutę Ismaelis Bennaceras gražiu smūgiu išvedė „Milan“ į priekį.

Po pertraukos abiems komandoms jau trūko aštrumo paskutiniame ketvirtyje.

Svečiai dar kurį laiką turėjo žaisti dešimtyje, nes 71-ąją minutę saugas Andre Zambo Anguissa gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

Per likusį laiką „Milan“ išsaugojo pergalingą pranašumą.

Atsakomieji komandų mačai bus žaidžiami po savaitės.