Vakar vyko penkerios atsakomosios UEFA Čempionų lygos pirmojo kvalifikacijos etapo rungtynės.

Kaip jau pranešėme, namuose įtikinamą pergalę 3:1 iškovojęs Kauno FBK „Kaunas“ be problemų žengė į kitą varžybų raundą. Prie kauniečių vakar prisidėjo ir Gruzijos, Azerbaidžano, Latvijos ir Moldovos atstovai.

Ventspilio FK „Ventspils“ ekipa po netikėto kluptelėjimo pirmajame mače išvykoje 0:1 prieš stipriausią Velso klubą „Llanelli“ savo aikštėje atsigriebė su kaupu. Jau 30 minutę latviai pirmavo 2:0, o po pertraukos dar dukart nuginklavo valų vartininką. Du įvarčius nugalėtojams, kurie antrajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape susigrums su Norvegijos čempionu SK „Brann“ klubu, pelnė lietuvių kilmės puolėjas Vitas Rimkus (30 ir 76 min.).

Visų antradienį vykusių prestižiškausio Europos klubinio turnyro rezultatai (skliausteliuose – pirmojo mačo baigtis):

„NSI Runavik“ (Farerų salos) –  Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 1:0 (0:3)

„FK Rabotnicki“ (Makedonija) – Baku „Inter“ (Azerbaidžanas) 1:1 (0:0)

Tiraspolio FC „Sheriff“ (Moldova) –  „Aktobe Lento“  (Kazachja) 4:0 (0:1)

Kauno FBK „Kaunas“ (Lietuva) - „Santo Coloma“ (Andora) 3:1 (4:1)

Ventspilio FK „Ventspils“ - „Llaneli“ (Velsas) 4:0 (0:1)