Trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygoje – pilnas įvarčių ir netikėtumų.

A grupės pirmose rungtynėse „RB Leipzig“ nušlavė Briugės „Club“ rezultatu 5:0. Vokiečiai keturis savo įvarčius supylė jau pirmame kėlinyje ir dar vieną pridėjo mačo pabaigoje. Du įvarčius sukalė komandos lyderis Emilis Forsbergas (17 min., 45+1 min.), ir Christopheris Nkunku (12 min., 93 min.) ir Andre Silva (26 min.).

Kitame A grupės mače susidūrė dvi gigantės - „Manchester City“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos. Šiame mače pergalę nusigvelbė Mančesterio ekipa rezultatu 2:1. Pirmuoju rungtynės įvarčiu pasižymėjo svečiai iš Paryžiaus, kai Kylianas Mbappe perėmė kamuolį ir žemu smūgiu nuginklavo Edersoną (50 min.). Tačiau Paryžiaus ekipa persvaros ilgai neišlaikė. 63-ą minutę Raheemas Sterlingas smūgiu nuo virpsto rezultatą išlygino, o 76-ą minutę Gabrielis Jesusas puikiu taiklumu išvedė Mančesterio futbolininkus į priekį.

B grupėje „Liverpool“ laimėjo penktą mačą iš penkių, nugalėdama „Porto“ ekipą rezultatu 2:0. Puikiais įvarčiais šiame mače pasižymėjo Thiago Alcantra (52 min.) ir Mohamedas Salah (70 min.)

Kitame šios grupės mače susikovė „AC Milan“ ir „Atletico Madrid“. Čia pergalę Milano ekipai dramatiškai išplėšė Junior Messias, kai 87-ą minutę gražiu smūgiu galvą pelnė pergalingą įvartį. Italai nugalėjo minimaliu rezultatu 1:0.

C grupėje Lisabonos „Sporting“ ekipa be didesnių problemų nugalėjo Dortmundo „Borrusios“ futbolininkus rezultatu 3:1. Puikiai portugalų gretose pasirodė Pedro Gonclavesa, kuris pelnė pirmus du komandos įvarčius (30 ir 39 min.) ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie trečio įvarčio, kurį pelnė Pedro Porro (81 minutę). Dešimtyje likę Dortmundo futbolininkai 93-ą minutę rezultatą sušvelnino, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Donyellas Malenas.

D grupėje karališkasis Madrido „Real“ lengvai susitvarkė su Tiraspolio „Sheriff“ ekipa rezultatu 3:0. Įvarčius ispanų gretose mušė Davidas Alaba (30 min.), Tonis Kroosas (45+1 min.) ir Karimas Benzema (55 min.)