Trečiadienį buvo sužaisti dar šeši UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai. Didžiausią intrigą kėlusiame mūšyje pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“  rezultatu 4:3 nukovusi „Manchester United“.

Leroy Sane’as 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė A grupėje besivaržantį „Bayern" į priekį 1:0, o Serge'as Gnabry 32-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino Miuncheno klubo pranašumą.

Mančesterio komandos gretose žaidžiantis Rasmusas Hojlundas 49-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 2:1, tačiau į tai sureagavo „Bayern“.

Netrukus po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį Miuncheno komandai ir naujasis ekipos papildymas Harry Kane’as jį sėkmingai realizavo rezultatą vėl padidindamas „Bayern“ naudai – 3:1.

Visgi Mančesterio futbolininkai rankų nenuleido iki pat mačo pabaigos ir užkūrė tikrą dramą. 88 minutę Casemiro dar sušvelnino rezultatą (3:2), tačiau ir tai neišgąsdino Miuncheno žaidėjų.

Per rungtynių teisėjo pridėtą laiką dar vieną smūgį taikliai į varžovų vartus pasiuntė Mathysas Telas, tačiau Casemiro dar kartą nuginklavo „Bayern“ vartininką ir rungtynės baigėsi rezultatu 4:3.

B grupėje pirmąjį mačą sužaidė visos komandos. „Arsenal“ 4:0 sutriuškino Eindhoveno PSV futbolininkus, o „Sevilla“ ir „Lens“ pasidalino po tašką (1:1).

„Arsenal“ savo dominavimą pradėjo demonstruoti jau per pirmąsias mačo minutes, kai 8 min. taikliai kamuolį į vartus pasiuntė Bukayo Saka. Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti ir 20 min. įvartį pelnęs Leandro Trossard bei 38 min. Gabrielis Jesus. Po šių futbolininkų pasirodymo rezultatas tapo 3:0.

Lengvesnė dalia Eindhoveno komandai netapo ir antrame kėlinyje, kai 70 min. pasižymėti galimybę gavo ir Martinas Odegaardas, o rezultatas tapo triuškinantis – 4:0.

Kitame mače ispanai pirmavo po ankstyvo Lucaso Ocamposo įvarčio 9 min., bet dar pirmajame kėlinyje 24 min. rezultatą išlygino Angelo Fulgini, o vėliau persverti rezultato į savo pusę nepavyko nei vienai komandai.

C grupės mače susitiko „Napoli“ ir „Braga“ ekipos. Stringančią Portugalijos ekipą pranoko ir pergalę 2:1 iškovojo Neapolio futbolininkai.

Nors pagrindinis pirmojo kėlinio laikas praėjo „sausai“, tačiau per teisėjo pridėtas minutes pavyko pasižymėti Giovanni Di Lorenzo išvesdamas Italijos komandą į priekį 0:1.

Įdomu tai, kad „Napoli“ pergalę 2:1 prieš „Braga“ išvykoje atnešė į savo vartus rungtynių pabaigoje kamuolį nukreipęs Sikou Niakate. Prieš tai tikslus buvo Giovannio Di Lorenzo smūgis, o rezultatą portugalams buvo išlyginęs Bruma.

D grupėje dėl taškų šiandien grūmėsi visos keturios komandos. „Benfica“ 0:2 turėjo pripažinti Zalcburgo „RB“ pranašumą, o praėjusio sezono vicečempionai Milano „Inter“ 0:1 išplėšė lygiąsias su Madrido „Real Sociedad“ – 1:1.

Milano atstovai jau ketvirtąją rungtynių minutę praleido Braiso Mendezo smūgį, bet per likusią rungtynių dalį jiems pavyko išlyginti rezultatą ir su „Real Sociedad“  pasidalinti po tašką. 1:1 pasibaigusiame susitikime įvartį Milano klubui jau 87-ąją minutę pelnė Lautauro Martinezas.

Tiesa, „Benfica“ kovoti sekėsi sunkiau ir dėl 13 minutę teisėjo skirtos raudonos kortelės Antonio Silvai. Iškart po šios situacijos varžovų susilpnėjimu pasinaudojo Roko Šimičius ir išvedė Zalcburgą į priekį 1:0, o vėliau pasižymėjo ir Oscaras Gloukhas (2:0).