Turnyre Kaune - specialūs kamuoliai

Pirmadienį Kauno “Žalgirio” arenoje prasidėsiančiame tarptautiniame krepšinio turnyre “Huawei Cup 2015” bus žaidžiama unikaliais kamuoliais. Savo ruožtu žiūrovai tik “Žalgirio” arenoje galės įsigyti ribotu tiražu išleistą specialų leidinį “Mūsų krepšinis”. Jame – kiekvieno Lietuvos rinktinės žaidėjo portretas su vieta autografams, vyr. trenerio Jono Kazlausko interviu apie rinktinės dvasią ir kita informacija apie rinktinę.

Specialiai šiam turnyrui kompanija “Molten” pagamino ypatingus kamuolius – su turnyro logotipu.

“Šis turnyras jau turi prestižinio vardą, nes į jį antrus metus atvažiuoja ypač stiprios rinktinės. Todėl ir nutarėme pabrėžti jo išskirtinumą, pagamindami specialius kamuolius”, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Šįmet “Huawei Cup” žais Lietuvos, Turkijos, Makedonijos ir Kroatijos nacionalinės rinktinės. Šis turnyras taps ir savotiškomis lietuvių palydėtuvėmis į Europos čempionatą, nes daugiau kontrolinių rungtynių šįmet Lietuvoje nebus.

REKLAMA

“Pabrėždami tai, išleidome ir specialų “Mūsų krepšinio” numerį – kad norintys dar galėtų spėti gauti žaidėjų autografus, kad tai būtų vertingas suvenyras”, – sakė M.Špokas.

Žurnalo “Mūsų krepšinis” specialų numerį bus galima įsigyti tik “Žalgirio” arenoje prie pagrindinio įėjimo. Ten pat bus galima pasipuošti ir oficialia Lietuvos rinktinės atributika “Mes už Lietuvą”.

Bilietų į “Huawei Cup 2015” dar galima įsigyti per interneto svetainę www.krepsiniobilietai.lt ir “Žalgirio” arenos kasose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų