0
Anglija – Vokietija (nuotr. SCANPIX)

UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės tarp Anglijos ir Vokietijos rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Raheemas Sterlingas 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Joshua Kimmichas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Ilkay‘us Gundoganas 52-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Vokietiją į priekį 1:0.

Kai Havertzas 67-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Luke’as Shaw 71-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Masonas Mountas 75-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Harry Kane‘as 83-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir persvėrė rezultatą Anglijos rinktinės naudai 3:2.

K.Havertzas 87-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus išlygino rezultatą 3:3.

Tuo tarpu Italijos rinktinė kitame grupės susitikime 2 :0 nugalėjo Vengrijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į finalą

Giacomo Raspadori 27-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Italiją į priekį 1:0.

Federico Dimarco 52-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Callumas Stylesas 56-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Gianluigi Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.

Attila Szalai 79-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas po VAR peržiūros nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

F.Dimarco 89-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Peteris Gulacsi sėkmingai atrėmė atskriejusį kamuolį.

Italijos rinktinė per šešerias sužaistas rungtynes surinko 11 taškų ir finišavo pirmoje vietoje. Tuo tarpu Vengrija su 10 taškų liko antra, Vokietija su 7 taškais – trečia, o Anglija su 3 taškais – ketvirta ir iškrito į žemesnį divizioną.