„Copa America“ nugalėtoja Argentinos rinktinė trečiadienį įvykusiose „Finalissima“ taurės rungtynėse 3:0 sutriuškino Europos čempionus Italijos futbolininkus ir iškovojo šio turnyro trofėjų.

„Finalissima“ taurės finale susitinka Europos futbolo čempionato nugalėtojai ir „Copa America“ turnyro čempionai.

Lautaro Martinezas 28-ąją minutę tiksliai uždarė Lionelio Messi perdavimą ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį, o Angelis Di Maria per pridėtą pirmojo kėlinio laiką perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą.

Paulo Dybala per pridėtą rungtynių laiką tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0.

Argentiniečiai šiose rungtynėse iš viso atliko net 17 smūgių, tuo tarpu italai dvigubai mažiau – vos 7.

„Finalissima“ taurėje paskutinį kartą triumfavo Argentinos rinktinė. Tai įvyko 1993 metais, kai jos garbę tuo metu gynė legendinis futbolininkas Diego Maradona.

Lionelis Messi gindamas Argentinos garbę iškovojo antrąjį tarptautinį trofėjų per pastaruosius 11 mėnesių („Copa America“ ir „Finalissima“).