Trijų lietuvių akistatoje – „Baskonia“ klubo pergalė

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ (3/4) Eurolygoje namuose užtikrintai 86:68 (20:21, 25:15, 19:23, 22:9) susitvarkė su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa (4/5), kurios garbę gina Edgaras Ulanovas.

Galingai ketvirtajame kėlinyje spurtavusi „Baskonia“ susikrovė triuškinamą pranašumą 80:63. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o aikštės šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę 86:68.

Rokas Giedraitis per 31 žaidimo minutę surinko 19 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 4/6 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė 10 minučių, bet per šį laiką taškų nesurinko, tačiau sugriebė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė.

Edgaras Ulanovas per 25 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

„Baskonia“: Alecas Petersas – 25 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), Zoranas Dragičius – 16, Luca Vildoza – 11.

„Fenerbahče“: Janas Vesely – 15 (7/8 dvit., 18 naud. bal.), Dyshawnas Pierre’as ir Kenanas Sipahi – po 11, Lorenzo Brownas – 10.