Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Bologna“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

„Bologna“ pirmajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime ir tai davė vaisių. Riccardo Calafiori susitikimo pradžioje puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį 1:0, o netrukus Santiago Castro padvigubino pranašumą 2:0.

Jensas Odgaardas taip pat pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. R. Calafiori antrojo kėlinio pradžioje pridėjo dar vieną įvartį ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Charakterį pademonstravęs „Juventus“ rungtynių pabaigoje sugebėjo apversti situaciją.

Federico Chiesa ir Arkadiušo Miliko tikslūs smūgiai sušvelnino rezultatą 2:3, o po Kenano Yildizo pasiųsto kamuolio į kairįjį vartų kampą rezultatas tapo lygus 3:3.

Tik keturi gynėjai pelnė 2+ įvarčių „Serie A“ lygos rungtynėse prieš „Juventus“ klubą: Riccardo Calafiori („Bologna“) - 20/05/2024 (2), Maurizio Domizzi („Napoli“) - 27/10/2007 (2), Angelo Cereser („Torino“) - 21/03/1971 (2), Giacinto Facchetti („Inter“) - 08/05/1966 (2).