Galingą trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis ir toliau demonstruoja įspūdingą formą, tačiau Indianos „Pacers“ (31/36) patyrė nesėkmę paskutinę sekundę.

Lietuvio klubas namie po pratęsimo 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:32, 8:9) nusileido Vašingtono „Wizards“ (32/36), o šios gynėjas Russellas Westbrookas užfiksavo istorinį pasiekimą.

D. Sabonis „Pacers“ ekipai per 43 minutes pelnė 30 taškų (12/18 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius, po keturis kartus suklydo ir prasižengė.

Tai jau trečias kartas per paskutines ketverias rungtynes, kai puolėjas pelno 30 arba daugiau taškų.

Indianos klubą šiame mače pražudė Russellas Westbrookas, kuris liko žaisti vieną sekundę baudų metimais išplėšė svečiams pergalę. Netrukus gynėjas blokavo ir paskutinį „Pacers“ metimą, o rungtynes baigė su trigubu dubliu – 33 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Tai – 181-as R. Westbrooko karjeros trigubas dublis, pagal šį rodiklį jis susilygino su NBA rekordininku Oscaru Robertsonu ir netrukus galės pralenkti jį.

Nesulaikoma buvo ir kita „Wizards“ žvaigždė Bradley Bealas – jis sukratė 50 taškų. Tiesa, gynėjas pratęsime nežaidė dėl traumos.

Po šios pergalės „Wizards“ pakilo į 9 poziciją Rytų konferencijoje, laipteliu žemiau nustumdama „Pacers“.

„Pacers“: C. LeVertas 35, D. Sabonis 30, E. Summeris 13, O. Brissettas 12, D. McDermottas 11.

„Wizards“: B. Bealas 50, R. Westbrookas 33, R. Hachimura 13, D. Bertanis 10.