Pergalę NBA iškovojo Jutos „Jazz“ (49/18) komanda, kuri namuose 127:120 (40:41, 29:32, 29:26, 29:21) įveikė Denverio „Nuggets“ (44/23) ekipą.

„Jazz“ į priekį vedė Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė 48 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Kroatas pataikė 16 metimų iš 23, iš jų aštuoni taiklūs tritaškiai ir padėjo „Jazz“ klubui pratęsti pergalių seriją iki keturių. Jis dar atkovojo aštuonis kamuolius.

Pralaimėjusiems Michaelas Porteris pelnė 31 tašką, Nikola Jokičius surinko 24, atkovojo devynis kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Paskutiniame kėlinyje „Nuggets“ per šešias minutes pataikė tik vieną metimą ir „Jazz“ susikrovė pergalingą pranašumą, kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

Jutos klubui nepadėjo Donovanas Mitchellas, o „Nuggets“ jau anksčiau prarado Jamalą Murray.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 31, Nikola Jokičius 24 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Paulas Millsapas 19, Austinas Riversas 18.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 48 (8/11 trit.), Jordanas Clarksonas 21, Rudy Gobertas 14 (9 atk. kam.), Georges Niangas 13.