Sekmadienį Anglijoje sužaistos vienintelės FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

Londono „Tottenham Hotspur" išvykoje nesugebėjo įveikti trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujančio „Rochdale" klubo.

Svečiai jau pergalę turėjo jau savo kišenėje, tačiau šeimininkai sugebėjo pasiekti fantastiškas lygiąsias 2:2 (1:0).

„Rochdale" futbolininkai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau 59-ąją minutę rezultatą „Spurs" gretose išlygino Lucas Moura.

Svečių komandos treneris Mauricio Pochettino suprato, kad čia lengva pasivaikščiojimo nebus, todėl po keitimų į kovą metė Dele Alli bei Harry Kane'ą. Pastarasis 88-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir, atrodė, jog išvedė „Tottenham" į ketvirtfinalį, tačiau varžovai nenuleido rankų.

Per pridėtą laiką puikų perdavimą iš krašto gavęs Stevenas Daviesas išlygino rezultatą ir iškovojo papildomas rungtynes dėl patekimo į kitą etapą. Jos bus žaidžiamos Londone.

„Rochdale" 2 - 2 „Tottenham Hotspur"

45' [1 - 0] I. Henderson 59' [1 - 1] L. Moura 88' [1 - 2] H. Kane (11 m. baudinys) 90' [2 - 2] S. Davies