Toronte (Kanada) prasidėjo antrasis Tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA) pasaulio taurės sezono etapas, kuriame plaukia penki lietuviai.

Pirmasis bilietą į finalą iškovojo Danas Rapšys, kuris vyrų 400 m laisvu stiliumi atrankos plaukime užfiksavo 3 min. 42,64 sek. laiką ir laimėjo plaukimą.

Tiesa, bendroje įskaitoje D. Rapšys nusileido Pietų Afrikos Respublikos atstovui Matthew Satesas, kuris distanciją įveikė per 3 min. 42,49 sek.

Trečiąją vietą užėmė amerikietis Kieranas Smithas, užfiksavęs 3 min. 42,67 sek. laiką.

Į finalą įkopė geriausi aštuoni plaukikai.

Dar vėliau pasirodė ir ketvirtasis Lietuvos atstovas Andrius Šidlauskas. Jis surengė sėkmingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine atrankoje, užfiksuodamas 58,15 sek. laiką. Tai jam garantavo šeštą vietą ir kelialapį į finalą. Tiesa, savo plaukime lietuvis užėmė trečiąją vietą.

Tuo tarpu Tomui Navikoniui, kuris distanciją įveikė per per 3 min. 48,45 sek. į finalą prasibrauti nepavyko. Pastarasis bendroje įskaitoje užėmė 12-tą vietą.

Pirmoji varžybas Toronte pradėjo Sylvia Statkevičius, kuri moterų 400 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje užfiksavo 4 min. 22,38 sek. laiką. Sportininkė bendroje įskaitoje užėmė 16-tą vietą ir į finalą neprasibrovė.