Nesėkme Europos taurės turnyro „Top 16“ etapo kovas pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 80:88 (18:23, 15:14, 20:28, 27:23) nusileido Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai (8:2). Nuo pat pirmųjų akimirkų „Lietkabeliui“ rimtų problemų kėlė Nobelis Boungou-Colo – puolėjas pelnė penkis pirmuosius „Chimki“ taškus. Ketvirčiui įpusėjus, panevėžiečiams pavyko pristabdyti varžovus ir užpulti patiems. Keturi iš eilės taškai ir komandas teskyrė vienas metimas – 11:13. Tačiau tada „Chimki“ atsakė tuo pačiu, o po 11-ojo N.Bongou-Colo taško ekipas skyrė 6 taškai (21:15). Labiau atitrūkti varžovams „Lietkabelis“ neleido. Po pirmojo kėlinio panevėžiečiai atsiliko 18:23.

Antrojo kėlinio pradžioje Chimki iniciatyvos ėmėsi Robbie Hummelis, kurio penki iš eilės pelnyti taškai leido šeimininkams pabėgti dviženkliu skirtumu (30:20). Tada Kazys Maksvytis griebėsi minutės pertraukėlės, tačiau po jos „Chimki“ spurtą pratęsė Aleksejus Švedas. Įpusėjus kėliniui, „Lietkabelis“ turėjo 14 taškų deficitą (20:34). Vis tik ginklų panevėžiečiai nesudėjo. Sėkmingai rungtyniavęs Donatas Tarolis įkvėpė „Lietkabelį“ atkarpai 11:0, kurią vainikavo antrasis Beno Madgeno tolimas šūvis. Ketvirčio pabaigoje, panevėžiečiai sumažino deficitą iki 4 taškų ir į didžiąją pertrauką išėjo atslikdami 33:37.

Trečiąjį kėlinį „Chimki“ pradėjo spurtu 6:0 ir vėl pabėgo dešimčia taškų (43:33). „Lietkabelis“ nepaleido varžovų per toli ir sumažino deficitą (40:45). B.Madgenas ir toliau kėlė problemų rusams, o panevėžiečiai priartėjo per 4 taškus (46:50). Vis tik kėlinio pabaigoje „Chimki“ vėl perėmė iniciatyvą, Jacobas Pullenas pataikė keletą sunkių metimų ir po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 65:53.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Žygimanto Janavičiaus ir B.Madgeno tritaškiai sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus (59:68). Kiek vėliau sekė panevėžiečių spurtas 7:0, leidęs dar labiau priartėti (66:73). Ketvirčiui įpusėjus, svečių entuziazmą numarinti pamėgino A.Švedas ir Earlas Rowlandas, kurių rezultatyvūs išpuoliai vėl sugrąžino „Chimki“ dviženklę persvarą (77:66). Tačiau atsitraukti panevėžiečiai nebuvo nusiteikę.

Gintaras Leonavičius pataikė labai sudėtingą tritaškį, o B.Madgeno dar vienas tolimas šūvis priartino per 4 taškus (79:83). Lemiamomis akimirkomis „Lietkabelis“ ėmė agresyviai spausti varžovų lyderį A.Švedą, o šis klydo. Likus 35 sekundėms, D.Tarolis baudos metimu priartino panevėžiečius per vieną metimą (80:83). Vis tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Chimki“ krepšininkai žaidė šaltakraujiškai, o panevėžiečiai į tai atsakyti nesugebėjo. Rungtynes „Lietkabelis“ praaimėjo 80:88.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 28 naud. bal.), Nobelis Boungou-Colo (5 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Robbie Hummelis po 18, Earlas Rowlandas 10 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Jacobas Pullenas 7.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 19 (5/8 trit.), Žygimantas Skučas 13, Kšištofas Lavrinovičius 10 (8 atk. kam.), Donatas Tarolis 8.