Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau nepralaimi. Sekmadienį jie išvykoje 5:0 sutriuškino „Bochum“ ekipą.

Vokietijos čempionato 33-ajame ture „Bayer“ žengė dar vieną žingsnį link sezono be pralaimėjimų.

Šioje akistatoje Xabi Alonso auklėtiniams reikalus palengvino pati „Bochum“ komanda. Jau 15-ąją minutę Felixas Passlackas užsidirbo raudoną kortelę ir paliko savo ekipą žaisti dešimtyje.

„Bayer“ tai išnaudojo pelnydami du įvarčius pirmojo kėlinio pabaigoje. Į priekį svečius išvedė Patrikas Schickas, o vėliau vienuolikos metrų baudinį realizavo Victoras Boniface‘as.

Antrajame kėlinyje persvarą padidino po keitimo į aikštę žengę Amine‘as Adli ir Alejandro Grimaldo. Įvartį taip pat pelnė ir Josipas Stanisičius.

Tai buvo jau 50-osios iš eilės rungtynės, kuriose „Bayer“ nepralaimėjo. Tai – Europos rekordas.