Tokijo atstovai: negalime būti ramūs ir dėl olimpiados 2021-aisiais

Tokijo olimpinės žaidynės buvo nukeltos į 2021-ųjų metų vasarą. Tačiau patys japonai tikina, kad niekas negali būti tikras dėl jų pradžios ir kitąmet.

„Manau, šiuo metu niekas negali pasakyti, ar pandemiją pavyks suvaldyti ir kitais metais,- tikino organizacinio komiteto atstovas Toshimo Muto. – Šiuo metu tiesiog niekas neturi tokių atsakymų.“

Paskelbta, kad Tokijo olimpiadą planuojama surengti 2021-ųjų metų liepos 23 – rugpjūčio 24 dienomis.

Japonijos ministras pirmininkas Shinzo Abe ir šalies olimpinis komitetas kiek anksčiau yra sulaukę kritikos dėl to, kad neva specialiai neskelbdavo tikrų koronaviruso atveju skaičių. Taip buvo tikimasi dar šiemet surengti žaidynes.

„Mes nusprendėme atidėti žaidynes metams. Viską, ką mes šiuo metu galime padaryti, tai yra ruoštis joms kiek įmanoma geriau. Tikimės, kad per daugiau nei metus laiko žmonija tikrai sugebės suvaldyti šią pandemiją“,– sakė T.Muto.

Atstovas taip pat tikino, kad šiuo metu nereikėtų spekuliuoti alternatyviais planais, o įvertinti dabartinę situaciją ir bandyti ją suvaldyti. Spaudoje buvo pasirodė klausimų, kaip bus su finansiniais rodikliais, kadangi olimpiados nukėlimas atneštų didelius finansinius nuostolius. Pasak T.Muto, kol kas nėra aiškūs visi detalūs reikalai dėl draudimo ir tikslių sumų.

Japonijoje fiksuojama maždaug 5 tūkst. koronavisuso sergamumo atvejų, apie 100 žmonių neteko savo gyvybių.

Olimpinės žaidynės pirmą kartą istorijoje buvo atidėtos taikos metu. Anksčiau jos nevykdavo nebent dėl pasaulyje vykdomų karo veiksmų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų