Tikras kapitonas: danas Kjaeras žaibiškai sureagavo į aikštėje susmukusį Erikseną sirgaliai skandavo Erikseno vardą

„Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių paženklino nemalonus incidentas – aikštėje tiesiog sukniubo saugas Christianas Eriksenas.

6

Po kelias dešimtis minučių trukusios slegiančios nežinios galiausiai ėmė sklisti geros naujienos. Medikai aikštėje atgaivino futbolininką, stabilizavo jo būklę ir nugabeno į ligoninę. Iš ten atskriejo dar daugiau gerų žinių – Ch.Erikseno agentas patikino, kad futbolininkas yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per futbolo rungtynes sutriko Danijos futbolininko Christiano Erikseno sveikata

Tikru didvyriu tapo Ch.Erikseno komandos draugas Simonas Kjaeras. Danijos rinktinės gynėjas iš karto po komandos draugo nelaimės suskubo prie Ch.Erikseno ir padarė viską, kad saugas neužspringtų liežuviu ir per keletą sekundžių padarė viską, kad medikai kuo skubiau galėtų suteikti pagalbą danui.

Tuomet S.Kjaeras sukvietė kitus Danijos rinktinės žaidėjus sustoti ratu aplink gaivinamą Ch.Erikseną, kad žiniasklaidoje nepasklistų sukrečiančios nuotraukos. Taip pat Danijos rinktinės kapitonas pasirūpino užuojauta sukrėstai Ch.Erikseno žmonai, buvusiai šalia aikštės.

Tribūnos irgi reiškė palaikymą Ch. Eriksenui. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip sirgaliai skanduoja žaidėjo vardą ir pavardę. Suomiai šaukė Christianas, o danai – Eriksenas. 


Rašyti komentarą...
U
U
2021-06-13 05:12:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išties buvo kraupu. Graudino pagalvojus, kad toks geras žaidėjas galėjo numirti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų