6
Ch. Eriksenas. (nuotr. SCANPIX)

Europos futbolo čempionato mačas tarp Danijos ir Suomijos kuriam laikui buvo sustabdytas. Besibaigiant pirmajam kėliniui aikštėje tiesiog susmuko danų saugas Christianas Eriksenas.

6

Incidentas įvyko apie 43 minutę. Komandos draugas išsimetinėjo kamuolį iš šoninės linijos.

C. Eriksenas bandė kamuolį sustabdyti, bet tiesig susmuko ant vejos.

Tuoj pat aplink jį apstojo kiti žaidėjai, į aikštė išbėgo medicinos personalas. Futbolininką, pasak komentatorių, buvo bandoma gaivinti ir elektros šoku. Jam buvo atliekamas ir širdies masažas.

UEFA netrukus paskelbė, kad rungtynės bent jau laikinai yra nutraukiamos. Danas iš aikštės buvo išgabentas ant neštuvų.

Kaip vėliau paaiškėjo, žaidėją pavyko atgaivinti, jis stadioną neštuvuose paliko jau būdamas sąmoningas ir reaguodamas į aplinką.

UEFA kartu pranešė, kad Milano „Inter“  klubui atstovaujančio Ch. Erikseno yra stabili. Jam atliekami daugiau tyrimų.

Futbolininko agentas Martinas Schootas po pokalbio su žaidėjo tėvu danų radijui Radio1 kiek vėliau atskleidė, kad sportininkas ligoninėje jau yra pabudęs, reaguoja į aplinką ir kalba.

Vėliau susitikimas tarp Danijos ir Suomijos buvo atnaujintas. Minimalią pergalę 1:0 ten šventė suomiai.

Ch. Eriksenas Danijos vyrų rinktinėje rungtyniauja nuo 2010-ųjų. Per tą laiką jis sužaidė 108 rungtynes ir įmušė 36 įvarčius.

Jis net keturis kartus yra tapęs ir geriausiu Danijos metų žaidėju.