tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape.

REKLAMA

Vilniečiai namuose nukovė Sombathėjaus „Falco“ klubą iš Vengrijos, o po mačo „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas pasidalino savo įžvalgomis ir komentarais.

„Pirmiausiai norėčiau atiduoti pagarbą šiandieniam mūsų varžovui. Tai yra labai gera komanda. Jie aikštėje ir parodė, kokio lygio ekipa yra. Žinoma, sveikinimai mūsų aistruoliams, krepšininkams, kurie sugebėjo įveikti problemas antroje rungtynių dalyje.

Pirmoje mes per daug lengvai leidome elgtis varžovams ir jie jautėsi pernelyg patogiai mūsų aikštėje. Buvome per daug minkšti, tačiau vėliau tai sutvarkėme, pradėjome žaisti kiečiau ir nusipelnėme šios pergalės.

Taip pat norėčiau padėkoti mūsų atsarginiams žaidėjams, kurie žengę į aikštę sugebėjo pakeisti ritmą ir didžiausi sveikinimai Jarvisui Williamsui vėl sugrįžus ant parketo.

REKLAMA

Mums šios rungtynės buvo „mirk arba gyvenk“. Nėra, ko čia slėpti. Vienas rungtynes namuose jau pralaimėjome. Labai gerai, kad nedideliu skirtumu, tai viskas dar prieš akis.

REKLAMA

Šį vakarą mums reikėjo karių aikštelėje ir džiaugiuosi, kad tokių atradome. Atlikome tinkamus keitimus, tinkamu laiku. Kitą kartą gal tai nepavyks, tačiau svarbiausia, laimėjome rungtynes“, – kalbėjo treneris.

G.Žibėnas pripažino, kad apie Maurice‘o Ndouro išvykimą sužinojo tik pasibaigus rungtynėms:„Sužinojau apie tai iškart po rungtynių. Prie manęs atėjo Donatas Zavackas ir pasakė. Nenorėjo prieš rungtynes trikdyti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų