Ispanijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Čekijos futbolininkus.

Vaclavas Cerny 18-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį.

Carlosas Soleris 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jakubas Pesekas 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Pablo Sarabia 75-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino ispanų pranašumą 2:0.

Ferrano Torreso 86-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu kitame šios grupės susitikime Šveicarijos rinktinė minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Portugalijos futbolininkus.

Haris Seferovičius jau 1-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį 1:0.

Andre Silva 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Šveicarijos rinktinės vartų sargas.

Bernardo Silva 63-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas Jonas Omlinas atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Diogo Jota 78-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau J.Omlinas dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Pepe 89-ąją minutę smūgiuotą kamuolį galva sėkmingai atrėmė J.Omlinas ir šių rungtynių rezultatas nepakito.

Ispanijos rinktinė po 4 sužaistų rungtynių turi surinkusi 8 taškus ir rikiuojasi pirmoje grupės vietoje. Tuo tarpu Portugalija su 7 taškais žengia antra, Čekija su 4 taškais – trečia, o Šveicarija su 3 taškais išlieka paskutinė, ketvirta.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B diviziono 4-oje grupėje  norvegai rezultatu 3:2 palaužė Švedijos rinktinę ir iškovojo jau trečią pergalę. Dukart nugalėtojų gretose pasižymėjo Erlingas Haalandas.

O Slovėnijos ir serbų mačas baigėsi taikiai 2:2.