Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas, kuris 17-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus.

Svečiai rezulatą išlygino antrajame kėlinyje, kai Andrejus Kramaričius 71-ąją minutę baudos smūgio metu nepaliko šansų vartininkui ir išlygino susitikimo rezultatą 1:1.

„Bayern“ turėjo dar bent kelis gerus šansus vėl išsiveržti į priekį ,tačiau įvarčio pelnyti taip ir nepavyko.

Tuo tarpu kitas susitikimas tarp „Stuttgart“ ir Dortmundo „Borussia“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 3:3.

„Borussia“  į priekį išvedė Sebastianas Halleris, kuris 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.

Kiek vėliau Donyellas Malenas 33-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Šeimininkų bėdos tuo nesibaigė, nes Konstantinos Mavropanos buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir „Stuttgart“ liko žaisti dešimtyje.

Nepaisant to, šeimininkai surengė įspūdingą sugrįžimą, nes Tanguy Coulibaly 78-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

O galiausiai Josha Vagnomanas 84-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiose rungtynėse ir atstatė jose pusiausvyrą 2:2.

Lyg to būtų maža, dešimtyje žaidę „Stuttgart“  netrukus ir išsiveržė į priekį, kai Giovanni Reyna 92-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Borussia“ komandos naudai 3:2.

Vis dėlto svečiams pavyko išsigelbėti, nes Silas 97-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas vėl tapo lygus 3:3.