Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (7/13) patyrė nesėkmę Eurolygoje – jų neišgelbėjo ir vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Tadas Sedekerskis.

Baskai namie 77:84 (17:16, 16:26, 22:19, 22:23) nusileido Miuncheno „Bayern“ (9/11).

T. Sedekerskis per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rokas Giedraitis per 26 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir surinko 5 naudingumo balus.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo, tačiau antrame kėlinyje įkrito į gilią duobę – beveik keturių minučių atkarpą pralaimėjo 0:15 ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje 24:36.

„Baskonia“ tiek trečiame, tiek ketvirtame kėlinyje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, bet „Bayern“ vis atsakydavo į varžovų atakas ir išlikdavo priekyje.

Pradėjus tiksėti paskutinei mačo minutei Corey Waldenas smeigė penktą savo tritaškį ir svečiai vėl nutolo per patogų atstumą 80:73 – baskai atsitiesti nebesugebėjo.

Vitorijos klubą itin stipriai skandino klaidos – jų padaryta net 16, kai „Bayern“ suklydo tik 7 kartus.

„Baskonia“: Wade’as Baldwinas 23, Simone Fontecchio ir Matthew Costello po 12, Tadas Sedekerskis 11.

„Bayern“: Othello Hunteris, Augustine’as Rubitas ir Corey Waldenas po 17, Deshaunas Thomasas 13.